استخر

استخر سرپوشیده هتل پردیسان به شما اجازه لذت بردن از شنا را در تمامی فصول  می دهد . استفاده از این استخر برای میهمانان مقیم در هتل به صورت رایگان بوده و میهمانان عزیز می توانند از امکانات متنوع موجود در این مجموعه تفریحی ورزشی بهره مند و لذت ببرند .

علاوه بر مزیت هایی که شنا برای از بین بردن دردها و همچنین جلوگیری از بیماری ها دارد به طور ناخودآگاه از زود پیر شدن نیز جلوگیری می کند و همچنین به عنوان یکی از در دسترس ترین ورزش ها شناخته می شود ، زیرا که شما در هر نقطه ای می توانید آن را پیدا کنید . شنا می تواند برای افرادی که مشکلات حرکتی دارند نیز بسیار مفید باشد . از جمله فواید دیگر این ورزش نشاط آور می توان به قدرت بخشیدن به قلب و عروق ، افزایش انعطاف پذیری ، از بین برنده استرس اشاره داشت .

مجموعه خدمات آبی تفریحی هتل پردیسان مجهز به دو حوضچه جکوزی است . فضای حوضچه های جکوزی با پلکان از قسمت استخر زیبای پردیسان جدا می شود . این دو حوضچه هر کدام با ابعاد 7 متر مربع در فضایی با مساحت 198 متر مربع  واقع شده است که از طریق یک لابی فرعی به قسمت سونا های بخار و خشک و حوضچه آب سرد منتهی می شود.

استخر

استخر

سونا

سونا

جکوزی

جکوزی