مراکز تفریحی

اسكله تفريحي مجموعه‌اي است كه امكانات تفريحي از قبيل جت اسكي ، قايق هاي پدالي (با ظرفيت چهار نفر) ، قايق هاي ماهيگيري ، قايق هاي پارويي ، سه چرخه هاي آبي ، امكانات غواصي و قايق هاي كف شيشه‌اي كه گردشكران از آن براي تماشاي دنياي شگفت انگيز آبزيان زيباي خليج فارس استفاده مي كنند .

مجموعه اسكله تفريحي كه در مجاورت چند مجموعه تفريحي ديگر قرار گرفته است بسيار مورد استقبال گردشگران و خانواده ها قرار مي گيرد .

پارک ساحلي مرجان که در مجاورت بازار مرجان واقع شده ، يکي از زيباترين مراکز ديدني کيش است که بازار مرجان را به دريا ارتباط مي دهد . بسياري از مسافران و ساکنين جزيره اوقات تفريحي خود را در کنار اين پارک گذرانده و از مناظر زيباي ساحلي کيش لذت مي برند .

آلاچيق ها و محوطه سازي جذاب اين پارک ساحلي فرصت مناسبي را براي شما بوجود مي آورد که فارغ از هياهوي بازار به ديدار دريا و چشم انداز هاي زيباي طبيعت اطراف برويد و در طول اقامت خود در جزيره کيش از اين منطقه که داراي ساحلي بسيار زلال و شفاف مي باشد ديدن کنيد و عکسهاي به ياد ماندني بگيريد .

علاوه بر اين تماشاي طلوع آفتاب از اين پارک ، خاطره اي فراموش نشدني است . پارک تفریحی ساحلی میرمهنا در ساحل شمالی و شمال غربی جزیره کیش دیدنی است . اسکله تفریحی میرمهنا نیز در این پارک واقع است . این پارک بزرگ عمومی از مسجد خاتم الانبیاء تا میدان جاسک در نوار ساحلی امتداد دارد و تنها اسکله ماهیگیری میرمهنا در میان نوار ساحلی سبب شده تا پارک به دو بخش مجازی فاز یک (از مسجد خاتم تا اسکله ماهیگیری) و فاز دو (بعد از اسکله ماهیگیری تا میدان جاسک) تقسیم شود .

اسکله

اسکله

پارک

پارک

قایق سواری

قایق سواری

دلفینها

دلفینها

فایل های ضمیمه